WWW.BALTBATTERY.LT

Perkant baterijas ar akumuliatorius, mūsų įmonės specialistai gali pagaminti specifikuotus, jūsų poreikiams pritaikytus baterijų paketus, suvirinti reikiamus kontaktus.

Perkant akumuliatorius ar baterijas iš mūsų internetinės parduotuvės galime suteikti litavimo taškų uždėjimo paslaugą. Dažniausiai naudojami taškai yra Z ir P, tačiau įmanomos ir kitokios variacijos pagal kliento pageidavimą.

Kai kurių gaminamų baterijų paketų pavyzdžiai:

  • Atliekame elektrinių suktukų (BOSCH, METABO, MAKITA, HITACHI ir kt.) vidinių celių keitimą (Ni-cd, Ni-Mh, Li-ion), testavimą (iškraunant ir įkraunant pagal nustatytas reikšmes). Atliekame kroviklių patikrą (būtina, kai keičiamos ličio jonų celės).

  • Taisome elektrinių dviračių ir paspirtukų baterijas. Nustatome akumuliatorinio paketo (Li-ion, LiFe, Li-pol) talpą ir būklę. Pagal klientų pageidavimus parenkame reikiamas vidines celes. Surenkame naujus paketus su apsaugą (PCM/BMS) ir pritaikome įkroviklius.

  • Nustatome nešiojamųjų kompiuterių baterijų būklę. Esant galimybei pakeičiame vidines celes ir nustatome reikalingus parametrus. Tokiu būdu, nešiojamųjų kompiuterių baterijos gali būti atnaujintos net praplečiant jų originalią talpą.
  • Atnaujiname ir įvairių kitų buitinių prietaisų akumuliatorių paketus, keisdami vidines celės.

Dėl paslaugų kainos. Prašome kreiptis: info(eta)baterija.lt arba telefonais: +370 687 53818

Naudojama įranga: Dvigubo impulso suvirinimo įranga su hidraulika. Virina nuo mikro iki 1 mm storio juostą; aukšto voltažo (60v;10A) iškrovėjas. Akumuliatorinės celės vidinis varžos matuoklis (miliOmai); 8 kanalų baterijų analizatorius iki 20V, 3A; C5 analizatoriai iki 33V, 5A; Baterijų paketų pakavimo priemonės (PVC).


Akumuliatorinių baterijų naudojimo instrukcija

•                          Saugojimas

Akumuliatorinės baterijos yra cheminiai produktai, kurių viduje vyksta cheminių medžiagų (Li, Cd, Mh ir kt.) reakcijos. Šios reakcijos vyksta nepriklausomai nuo to ar akumuliatoriai yra naudojami, todėl net stovėdami jie išsikrauna. Dėl šios priežasties, ypatingai svarbios yra baterijų laikymo sąlygos – temperatūra ir drėgmė. Įprasta saugojimo temperatūra gali svyruoti nuo -10 iki +30 °C, tačiau saugant baterijas ilgesnį laikotarpį rekomenduojama aukštesnė temperatūra nuo +10 iki +30 °C. Draudžiama laikyti akumuliatorius vandenyje ar drėgnuose patalpose. Tinkamu sąlygų nesilaikymas sukelia įvairius gedimus. Akumuliatorines baterijas rekomenduojama laikyti atjungtas nuo elektroninių įrenginių.

•                          Įkrovimas

Akumuliatorines baterijas derėtų krauti saugojimui tinkamoje temperatūroje (+10 iki +30 °C) ir nesant dideliam drėgnumui. Li – ion akumuliatoriai žemesnėje nei 0 °C temperatūroje negali būti įkrauti. Po ilgo nenaudojimo būtina akumuliatorių pilnai įkrauti, kad viduje esančios atskiros celės susilygintų savo parametrais – varža ir talpa. Vengti akumuliatorius per daug įkrauti, tokio įkrovimo pasikartojimas sumažina akumuliatorių eksploatacines charakteristikas ar padaro jas netinkamas naudoti. Ni – cd ir Ni – Mh akumuliatoriai turi būti kraunami tik prieš tai juos iškrovus.

•                          Iškrovimas/Naudojimas

Iškrauti/naudoti akumuliatorines baterijas reikėtų tam tinkamoje temperatūroje -10 iki +30 °C nesant dideliam drėgnumui. Tinkamos sąlygos gali ne tik užkirsti kelią įvairiems gedimams, bet ir pagerinti baterijos efektyvumą. Nerekomenduojama per daug iškrauti baterijas, tai sumažina jų efektyvumą ar net sudegina sukeliant trumpąjį jungimą. Draudžiama naudoti akumuliatorius ne jiems skirtuose prietaisuose.

•                          Ciklai

Ciklas yra vienas akumuliatorinės baterijos įkrovimas ir iškrovimas. Akumuliatorių veikimo trukmė yra matuojama remiantis ciklų kiekiu labiau nei pagaminimo data. Priklausomai nuo vidinių celių skaičiaus ir gamintojo, akumuliatoriai vidutiniškai gali pasiekti: Ni – Cd iki 500 ciklų; Ni – Mh iki 1200 ciklų; Li – Ion akumuliatorių parametrai yra kintami. Dėl šios priežasties, kelių mėnesių senumo akumuliatorius, priklausomai nuo jo naudojimo kiekybės ir kokybės, gali būti susidėvėjęs labiau nei kelių metų. Akumuliatoriaus ciklų skaičius taip pat priklauso ir nuo įkrovimo srovės. Aukšta įkrovimo srovė mažina ciklų skaičių.

Kokybės garantija

Baterijų garantijos sąlygos:

1. Garantija galioja defektams atsiradusiems dėl nekokybiškų medžiagų ar gamybos, remonto paslaugų.

2. MB BATERIJA LT plius negarantuoja akumuliatoriaus darbo nustatyto termino metu, jei jis buvo naudotas netinkamai t. y. pažeidžiant naudojimo instrukciją: smūgis, drėgmė, dulkės ir kitos priežastys. 

3. MB BATERIJA LT plius negarantuoja akumuliatoriaus darbo nustatyto termino metu, jei jis natūraliai nusidėvėjo nuo intensyvaus naudojimo t. y. pasiekė galimų ciklų skaičių (žr. Naudojimo instrukcija).

4. Visiems pagamintiems akumuliatorių paketams suteikiama  2 mėnesių garantija. NI – Cd ir Ni – Mh akumuliatoriai įteikiami pirkėjui pilnai įkrauti, o Li –ion, Li - Fe, Švino  akumuliatoriai įkraunami atsižvelgiant į technines charakteristikas.

Garantinė priežiūra teikiama MB BATERIJA LT plius parduotuvėje adresu Vairo 13, Šiauliai darbo dienomis 9 – 17 val. kilus klausimams susisiekti su mumis galite El. paštu. info(eta)baterija.lt arba saskaita(eta)baterija.lt

MB BATERIJA LT plius neprisiima atsakomybės už tiesiogiai su akumuliatoriumi nesusijusius nuostolius.

Garantija taikoma Lietuvos respublikoje eksploatuojamiems akumuliatoriams, remiantis Lietuvos respublikos įstatymais.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Sužinoti daugiau