Koks parduotuvės darbo laikas?

Internetinė parduotuvė - visą parą.

Parduotuvė (Vairo gatvė 13, Šiauliai) dirba darbo dienomis nuo 9 – 17 val.

Kam reikia registruotis?

Užsiregistravus mūsų svetainėje galėsite matyti savo pirkimo istoriją, nurodyti kelis skirtingus adresus. Taip pat, tik registruotiems vartotojams galime pritaikyti individualius kainų pasiūlymus didmeninėmis kainomis. Tai yra: po naujų kainų priskirimo. Naujai pasijungę tuo pačiu e-paštu ir slaptažodžiu on-line matysite kitas kainas ir galėsite daryti užsakymus. 

Kodėl po užsakymo negalima apmokėti?

Todėl kad pasitaiko klaidų. Dirbsime "senamadiškai" pirma užsakymas. Prekės bus atrinktos, atidėtos. Po to klientui siunčiama išankstinė sąskaita. Po apmokėjimo. Prekės išsiunčiamos. Dėl prekių rezervavimo, būna netikslus kiekis sandelyje, nes ir kiti užsako ta pačia prekę. Nenorime išankstinio mokėjimo. Jau parduotoms, ar rezervuotoms prekėms. Tik "senamadiškai" mokėjimo prašysime, tik sandelyje esančiai prekei.  

Ka daryti, jig suklydau užsakydamas?

Dar nepatvirtinus užsakymo prekes galima panaikinti iš krepšelio ir pakeisti norimomis. Jei užsakymą jau patvirtinote, tai susisiekite su mumis čia arba el. paštu info@baterija.lt ar telefonu: +370 687 53818 ir galėsime Jūsų užsakymą koreguoti. Sudarykite kitą užsakymą. Iš kelių suformuosime vieną. Vienam gabenimui.

Kiek kainuos užsakymo pristatymas?

Pristatymo kaina priklauso nuo Jūsų pasirinkto kurjerio, užsakytų prekių svorio ir matmenų. Apie pristatymo kainą Jus informuosime el. paštu ar telefonu. Pristatymo kainą įtrauksime į bendrą Jūsų prekių sąskaitą.

Ar kainos parduotuvėje didmeninės?

Taip. Priklausomai nuo pasirinkto prekių kiekio gali būti pritaikytos didmeninės kainos. Arba iškarto po registracijos pirkėjas informuoja ir mes priskirame didmenines kainas. 

Kada ir kur apmokėti?

Gavus patvirtinimą apie paruoštas prekes, atsiskaitykite pavedimu į vieną iš šių sąskaitų:

Šiaulių banke: LT217180000004468212

DnB Nord banke: LT834010044200868874.

Pavedimą sutartai sumai prašome daryti per savo internetinės bankininkystės puslapį, nurodant mūsų sąskaitos numerį.

Prašome nemokėti tol, kol neinformuosime apie Jūsų prekių atidėjimą

Nenoriu mokėti už prekių pristatymą?

darn užsakymą apie 25eu. Peromnivos paštomą išsiusime nemokamai. Arba atsiimti prekes (suma ir kiekis nėra svarbu) ir mūsų parduotuvėje - Vairo gatvė 13, Šiauliai.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Sužinoti daugiau