Koks parduotuvės darbo laikas?

Internetinė parduotuvė - visą parą.

Parduotuvė (Vairo gatvė 13, Šiauliai) dirba darbo dienomis nuo 9 – 17 val.

Kam reikia registruotis?

Užsiregistravus mūsų svetainėje galėsite matyti savo pirkimo istoriją, nurodyti kelis skirtingus adresus. Taip pat, tik registruotiems vartotojams galime pritaikyti individualius kainų pasiūlymus didmeninėmis kainomis. Tai yra: po naujų kainų priskyrimo. Naujai pasijungę tuo pačiu e-paštu ir slaptažodžiu on-line matysite kitas kainas ir galėsite daryti užsakymus. Registruotiems klientams - nemokamas siuntimas nėra taikomas.

Kodėl po užsakymo negalima apmokėti?

Todėl kad pasitaiko klaidų. Pirma užsakymas,prekės bus atrinktos, atidėtos,po to klientui siunčiama išankstinė sąskaita. Po apmokėjimo prekės išsiunčiamos. Dėl prekių rezervavimo: būna netikslus kiekis sandėlyje, nes ir kiti užsako tą pačią prekę. Nenorime išankstinio mokėjimo jau parduotoms ar rezervuotoms prekėms. Mokėjimo prašysime, tik sandėlyje esančiai prekei.  

Ką daryti, jei suklydau užsakydamas?

Dar nepatvirtinus užsakymo prekes galima panaikinti iš krepšelio ir pakeisti norimomis. Jei užsakymą jau patvirtinote, tai susisiekite su mumis čia arba el. paštu info@baterija.lt ar telefonu: +370 687 53818 ir galėsime Jūsų užsakymą koreguoti. Sudarykite kitą užsakymą. Iš kelių suformuosime vieną. Vienam gabenimui.

Kiek kainuos užsakymo pristatymas?

Pristatymo kaina priklauso nuo Jūsų pasirinkto kurjerio, užsakytų prekių svorio ir matmenų. Apie pristatymo kainą Jus informuosime el. paštu ar telefonu. Pristatymo kainą įtrauksime į bendrą Jūsų prekių sąskaitą.

Ar kainos parduotuvėje didmeninės?

Taip. Priklausomai nuo pasirinkto prekių kiekio gali būti pritaikytos didmeninės kainos. Arba iškarto po registracijos pirkėjas informuoja ir mes priskiriame didmenines kainas. 

Kada ir kur apmokėti?

Gavus patvirtinimą apie paruoštas prekes, atsiskaitykite pavedimu į vieną iš šių sąskaitų:

Šiaulių banke: LT217180000004468212

Luminor banke: LT834010044200868874.

Pavedimą sutartai sumai prašome daryti per savo internetinės bankininkystės puslapį, nurodant mūsų sąskaitos numerį.

Prašome nemokėti tol, kol neinformuosime apie Jūsų prekių atidėjimą

Nenoriu mokėti už prekių pristatymą?

Darant užsakymą apie 25eu. per omnivos paštomątą išsiūsime nemokamai. Arba atsiimti prekes (suma ir kiekis nėra svarbu) ir mūsų parduotuvėje - Vairo gatvė 13, Šiauliai.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Sužinoti daugiau